Płatności i zniżki

Płatność w częściach

Oferta naszych kursów uwzględnia możliwość zapłaty ceny w 3, 6 lub 9 częściach – w zależności od długości kursu. Za płatność w częściach nie pobieramy żadnej dodatkowej opłaty. 

Kupując kurs wybierz opcję płatności: "przelew bankowy – płatność w 3/6/9 częściach"

Pierwszą część ceny należy wpłacić przy zapisie, a każdą następną do 10 dnia każdego miesiąca.

W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko, rodzaj kursu oraz nr zamówienia.

Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz e-mail z danymi do logowania (sprawdź folder spam)

Kurs zostanie uruchomiony w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty!

Skorzystaj z naszych zniżek

Kupując nasze szkolenia możesz skorzystać z naszych promocji i zaoszczędzić aż do 15% na płatności. Oferujemy trzy rodzaje promocji: promocję koleżeńską, społecznościową oraz „płatność jednorazowa”. Promocje nie łączą się.

Kupując kurs, gdy dojdziesz do płatności, wpisz otrzymany kod rabatowy w rubryce "kod kuponu" i zatwierdź go klikając przyciskiem "zastosuj kupon"

Po prawidłowym zastosowaniu tej opcji cena kursu automatycznie ulegnie obniżeniu. W razie problemów z kodem napisz do nas lub zadzwoń!

Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz e-mail z danymi do logowania (sprawdź folder spam)

Kurs zostanie uruchomiony w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty!

team-3373638_1920

promocja koleżeńska

Zapisz się z koleżanką lub kolegą, a oboje otrzymacie 10% zniżki na szkolenia. Aby skorzystać z tej promocji napiszcie do nas lub zadzwońcie, a w odpowiedzi otrzymacie kod rabatowy, który należy wpisać przy finalizacji zamówienia. Zniżka obejmuje oba zakupione szkolenia.

cryptocurrency-3435862_1920

promocja "płatność jednorazowa"

Zapłać od razu całość należności a otrzymasz 5% zniżki. Aby skorzystać z promocji należy wybrać nastepująca formę płatności: „płatnośc przelewem – płatność jednorazowa”. W tym przypadku należy dokonać zapłaty 95% wartości zakupionego szkolenia.