O nas

Studium praktyki prawnej LEXykon

Zajmujemy się prowadzeniem szkoleń z zakresu prawa dla studentów, aplikantów i innych osób przygotowujących się do zdania egzaminów na aplikację lub prawniczych egzaminów zawodowych.

 

misja

Głównym celem naszej firmy jest oferowanie usług szkoleniowych, które zapewnią wsparcie prawnikom na początku kariery w zawodzie adwokata lub radcy prawnego. Wiemy, że to szczególny moment w życiu początkujących prawników, dlatego swoją ofertę kształtowaliśmy przede wszystkim w oparciu o analizę potrzeb tej grupy, a dzięki  Waszym sugestiom możemy ją stale ulepszać. 

oferta

Głównym obszarem naszej działalności są kursy przygotowujące do prawniczych egzaminów zawodowych, choć prowadzimy także kursy dla studentów przygotowujące do egzaminów na aplikacje oraz wydawnictwo. 

strategia

Kluczowym wyzwaniem było dla nas stworzenie oferty, która zapewnia najwyższą jakość merytoryczną, indywidualne podejście i jednocześnie odpowiada możliwościom czasowym, finansowym i mobilności naszych kursantów.  Udało nam się to zrobić poprzez wprowadzenie aż trzech możliwych form szkolenia (kursy stacjonarne, korespondencyjne oraz on-line) do wyboru według preferencji. Jednocześnie wprowadziliśmy możliwość rozłożenia płatności na  maksymalnie 9 rat oraz atrakcyjny system zniżek. Zadbaliśmy także o optymalizację czasu poświęcanego na naukę – materiały szkoleniowe są podzielone na mniejsze partie, check-listy pozwalają kontrolować postępy w nauce i zakres przerobionego materiału, a wiedza przekazywana jest w sposób prosty, bez konieczności mozolnego zapoznawania się ze wszystkimi pozycjami w doktrynie. Nasza oferta jest więc połączeniem maksymalnej dostępności z najwyższą jakością merytoryczną. 

Egzamin zawodowy 2023

Kurs: egzamin adwokacki 2024

Zapisz się na kurs przygotowujący do egzaminu adwokackiego w 2024 r.

Kurs: egzamin radcowski 2024

Zapisz się na kurs przygotowujący do egzaminu radcowskiego w 2024 r.

Bądź na bieżąco i dołącz do naszego newslettera!