O EGZAMINACH ZAWODOWYCH

Od lat pomagamy w Lexykonie przyszłym adwokatom i radcom prawnym w przygotowaniach do egzaminów zawodowych. Co roku obserwujemy, że zdający borykają się z problemami związanymi ze znalezieniem istotnych informacji na temat tych egzaminów, ich przebiegu oraz sposobach przygotowania się do ich zdawania. Postanowiliśmy więc wyjść naprzeciw tym potrzebom i stworzyć dla Państwa zupełnie darmowy ebook, w których wyjaśnione są wszystkie kluczowe informacje w tym zakresie. Dla Państwa wygody zebraliśmy wszystkie te informacje w jednym miejscu – w ebooku: 

„PRZEWODNIK PO EGZAMINACH ZAWODOWYCH”.

UWAGA! Prezentowany ebook jest drugim, zaktualizowanym i uzupełnionym wydaniem tej publikacji. 

O AUTORCE:
Sabrina Mana-Walasek – adwokat, dr nauk prawnych, specjalizuje się w prawie karnym i gospodarczym, wpisana na listę 25 najlepszych prawniczek w Polsce według magazynu Forbes Women, od 2017 r. opiekunka naukowa na kursach przygotowujących do egzaminów zawodowych.

Przewodnik jest zupełnie darmowy, nie muszą się Państwo zapisywać na nasz Newsletter, by go pobrać.  Sabrina Mana-Walasek – adwokat, dr nauk prawnych, specjalizuje się w prawie karnym i gospodarczym, wpisana na listę 25 najlepszych prawniczek w Polsce według magazynu Forbes Women, od 2017 r. opiekunka naukowa na kursach przygotowujących do egzaminów zawodowychSabrina Mana-Walasek – adwokat, dr nauk prawnych, specjalizuje się w prawie karnym i gospodarczym, wpisana na listę 25 najlepszych prawniczek w Polsce według magazynu Forbes Women, od 2017 r. opiekunka naukowa na kursach przygotowujących do egzaminów zawodowych