Formy kursów

Formy kursów

on-line

Całe szkolenie odbywa się drogą elektroniczną. Materiały szkoleniowe i zadania do wykonania są umieszczane na platformie Edukacyjnej LEXykon zgodnie z harmonogramem szkolenia.

korespondencyjny

Materiały szkoleniowe są wysyłane do kursantów pocztą, zgodnie z harmonogramem. Kursanci mają dodatkowo dostęp do wszystkich materiałów na platformie edukacyjnej LEXykon

Stacjonarny

Zajęcia odbywają się w formie weekendowych zjazdów w Warszawie i w Łodzi. Kursanci mają dodatkowo dostęp do wszystkich materiałów na platformie edukacyjnej LEXykon.

standard

sugerowane odpowiedzi do zadań

premium

sprawdzanie prac

standard

sugerowane odpowiedzi do zadań

premium

sprawdzanie prac

standard

sugerowane odpowiedzi do zadań

premium

sprawdzanie prac

Wybierz własny tryb nauki

Oferujemy różne formy szkoleń, żeby dostosować się do różnych oczekiwań i możliwości naszych kursantów. Wszystkie kursy, różnią się jedynie formą prowadzenia, poza tym mają identyczny zakres materiału i taką samą zawartość merytoryczną.

kurs online

Jest dedykowany osobom, które preferują naukę w samotności i lubią mieć materiały szkoleniowe zawsze pod ręką w jednym miejscu, bez konieczności fizycznego przechowywania ich w domu. Jest to  dobre rozwiązanie dla osób, które chcą oszczędzić czas lub mają zbyt nieprzewidywalny tryb życia, by móc regularnie odbierać przesyłki  lub uczestniczyć w szkoleniu stacjonarnym. 

kurs korespondencyjny

Jest dedykowany osobom, które  preferują naukę w samotności i wolą uczyć się z książek. Materiały drukowane umożliwiają naukę off-line, tworzenie zakładek, notatek i zakreślania ważniejszych partii materiału, czego nie ma w wersji on-line. Jest to także dobre rozwiązanie dla osób, które nie dysponują odpowiednią dyspozycyjnością lub mobilnością by uczestniczyć w kursie stacjonarnym. 

kurs stacjonarny

Jest dedykowany słuchowcom i osobom, które najlepiej uczą się w grupie. Zjazdy odbywają się w Warszawie i w Łodzi według sztywnego harmonogramu, co wymaga odpowiedniej dyspozycyjności czasowej i mobilności. Na ten kurs można się zapisać jedynie w czasie prowadzenia zapisów – nie przewidujemy możliwości dopisania się w trakcie trwania szkolenia.

Jak wygląda szkolenie?