ZWIĘKSZENIE LIMITU MIEJSC NA KURSIE KORESPONDENYJNYM

W związku z prośbami o zwiększenie limitu miejsc na kursach stacjonarnych i korespondencyjnych przygotowujących do egzaminu adwokackiego i radcowskiego uprzejmie informujemy, że zwiększyliśmy limit miejsc jedynie na kursie korespondencyjnym.  Te osoby, które nie zdążyły wykupić kursu w pierwszej turze będą mieć taką okazję do końca sierpnia lub do wyczerpania limitu miejsc.
 
W trosce o prawidłowy przebieg szkolenia limit miejsc na kursach stacjonarnych nie zostanie zwiększony. Chcemy, żebyście Państwo z naszych kursów wynieśli jak najwięcej. Nie da się tego celu osiągnąć stale zwiekszając ilość kursantów. Szkolenia masowe nie są naszą domeną. Skupiamy się na pracy w niewielkich grupach szkoleniowych. Stałe ich powiększanie odbywałoby się kosztem jakości kursu i komfortu uczestników szkolenia. Z tych względów, w tym roku szkoleniowym, limit miejsc na kursach stacjonarnych nie ulegnie zwiększeniu. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Jednocześnie informujemy, że osoby, które wcześniej zapisały się na na wstępna listę kursantów mają zapewnione miejsce na wybranym kursie do 15.08.2017 r. Warunkiem utrzymania miejsca na szkoleniu jest jego opłacenie w całości lub wpłata pierwszej raty (w zależności od wybranej formy płatności).

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji mailowej lub telefonicznej.

Zespół LEXykon

Dodaj komentarz